Slide backgroundSlide thumbnail

PLASMAGEL:

Gel na ochranu a regeneraci pokožky.

Díky gelovému základu příjemně chladí, hydratuje a zároveň na pokožce vytváří ochranný film, ideální pro aktivní regeneraci poškozené kůže.

Slide background

PLASMAGEL:

Ochranný štít vaší pokožky

Napomáhá také v péči o kůži atopiků, je vhodný pro pokožku namáhanou sluněním, mrazem či na drobné odřeniny nebo zhojené jizvy. PLASMAGEL se tak stává pomocníkem v každodenní péči o narušenou či namáhanou kůži.

Už jste měli možnost vyzkoušet PLASMAGEL Future?

S přibývajícím věkem postupně ztrácí schopnost obnovovat své "stavební pilíře" (kolagen, kyselina hyaluronová aj.), které jsou vedle kožních buněk jejím základem. Přibližně kolem třicátého roku vznikají první vrásky, pleť je povadlá a unavená a může za to: stres, nedostatek spánku, klimatizace, výkyvy počasí, smog, časté opalování či přirozené stárnutí.

PLASMAGEL Future je vysoce ochranný a regenerační gel pro všechny věkové kategorie. Vytváří téměř ihned po aplikaci na pokožce chladivý ochranný film, kůže se zrychleně regeneruje a zklidňuje. Je vhodný v péči o pokožku po zátěži, po nadměrném slunění, na drobné odřeniny nebo zhojené jizvy a napomáhá také v péči o pleť atopiků a je také vhodný použít jako sérum na obličej.

Trendem v péči o pokožku je tzv. vrstvení. Základem je vždy lehký hydrofilní přípravek ve formě gelu či séra, na nějž se po zaschnutí může dle potřeby aplikovat další vhodný krém, mast či pleťový olej. Dojde tak k maximalizaci pozitivních regeneračních i vjemových účinků na pleť.

Připravili jsme si pro Vás dárek za věrnost. KUP 5 gelů a ZÍSKEJ 1 ZDARMA. Zašlete originálních 5 ks čárových kódù z krabičky PLASMAGEL Future a dostanete jako poděkování 1 balení PLASMAGEL Future ZDARMA! Zasílejte spolu s Vaší zpáteční adresou na adresu naší společnosti FUTURE MEDICINE s.r.o., Dr. Skaláka 7, Přerov 75002

plasmagel51