Slide backgroundSlide thumbnail

PLASMAGEL:

Gel na ochranu a regeneraci pokožky.

Díky gelovému základu příjemně chladí, hydratuje a zároveň na pokožce vytváří ochranný film, ideální pro aktivní regeneraci poškozené kůže.

Slide background

PLASMAGEL:

Ochranný štít vaší pokožky

Napomáhá také v péči o kůži atopiků, je vhodný pro pokožku namáhanou sluněním, mrazem či na drobné odřeniny nebo zhojené jizvy. PLASMAGEL se tak stává pomocníkem v každodenní péči o narušenou či namáhanou kůži.

meda 270NEHODY A DROBNÉ ODŘENINY
Každý se občas nevyhne malé nehodě při sportu nebo v rámci domácích prací. Důležité je vědět, jak se v takovýchto situacích zachovat a co mít ideálně po ruce.  Napíšeme vám malý návod a pár tipů k tomu. Každý je nakonec rád, že se mu vše rychle a bezpečně zahojí.

  1. Nakupujte vždy menší cestovní balení (náplasti různé velikosti, malé balení dezinfekce, středně velký obvaz cca 6-8 cm, gel s urychlovačem regenerace) ideálně vše v samouzavíracím sáčku
  2. Naučte se mít takový set první pomoci vždy sebou (batoh, plážová taška, kapsa na kole aj.)
  3. Snažte se poraněné místo co nejrychleji omýt vlažnou vodou a dostat z ní cizorodý materiál (štěrk, písek, trávu aj. nečistoty). Pokud máte možnost, použijte i mýdlo. V případě nouze je možné použít vaši vodu na pití, pokud není slazená.
  4. Po vyčištění co nejdříve čistým prstem vytlačte malé množství ochranného regeneračního gelu a vše potřete. Zajistíte tak urychlení regenerace, vznik ochranného filmu, hydrataci a zchlazení často tepající, odřené kůže…
  5. Následně ránu zalepte vhodně zvolenou velikostí náplasti.
  6. NAŠE TIPY: stačí sebou vozit 2 ks menších a 2 ks větších náplastí, které máte vyzkoušené a jste s nimi spokojení. Za nás např. URGO DISCREET s antiseptikem. Nemusíte tak mít velkou krabičku, která leckdy zavazí. Dezinfekci doporučuji neštípavou, ale přesto účinnou např. NEOCIDE sprej 50 ml.  K rychlé regeneraci poškozené pokožky pak PLASMAGEL 5ml. Pro samotnou aplikaci stačí kapka o velikosti špendlíkové hlavičky.

Přejeme vám mnoho šťastných zážitků bez nehod!
Váš Future Medicine

uvodka002 1920