Slide backgroundSlide thumbnail

PLASMAGEL:

Gel na ochranu a regeneraci pokožky.

Díky gelovému základu příjemně chladí, hydratuje a zároveň na pokožce vytváří ochranný film, ideální pro aktivní regeneraci poškozené kůže.

Slide background

PLASMAGEL:

Ochranný štít vaší pokožky

Napomáhá také v péči o kůži atopiků, je vhodný pro pokožku namáhanou sluněním, mrazem či na drobné odřeniny nebo zhojené jizvy. PLASMAGEL se tak stává pomocníkem v každodenní péči o narušenou či namáhanou kůži.

 

 

Dárek za věrost

KUP 3 A ZÍSKEJ 1 ZARMA!

Zašlete 3 kusy originálních čárových kódů z krabičky PLASMACreme Future a dostanete jako poděkování 1 ks PLASMAgel Future ZDARMA!

Čárové kódy zasílejte spolu s Vaší zpáteční adresou do sídla naší společnosti FUTURE MEDICINE s.r.o., Dr. Skaláka 7, Přerov 750 02.  

plasma 3 1

Už jste měli možnost vyzkoušet PLASMAGEL Future?

S přibývajícím věkem postupně ztrácí schopnost obnovovat své "stavební pilíře" (kolagen, kyselina hyaluronová aj.), které jsou vedle kožních buněk jejím základem. Přibližně kolem třicátého roku vznikají první vrásky, pleť je povadlá a unavená a může za to: stres, nedostatek spánku, klimatizace, výkyvy počasí, smog, časté opalování či přirozené stárnutí.

PLASMAGEL Future je vysoce ochranný a regenerační gel pro všechny věkové kategorie. Vytváří téměř ihned po aplikaci na pokožce chladivý ochranný film, kůže se zrychleně regeneruje a zklidňuje. Je vhodný v péči o pokožku po zátěži, po nadměrném slunění, na drobné odřeniny nebo zhojené jizvy a napomáhá také v péči o pleť atopiků a je také vhodný použít jako sérum na obličej.

Trendem v péči o pokožku je tzv. vrstvení. Základem je vždy lehký hydrofilní přípravek ve formě gelu či séra, na nějž se po zaschnutí může dle potřeby aplikovat další vhodný krém, mast či pleťový olej. Dojde tak k maximalizaci pozitivních regeneračních i vjemových účinků na pleť.

Připravili jsme si pro Vás dárek za věrnost. KUP 5 gelů a ZÍSKEJ 1 ZDARMA. Zašlete originálních 5 ks čárových kódù z krabičky PLASMAGEL Future a dostanete jako poděkování 1 balení PLASMAGEL Future ZDARMA! Zasílejte spolu s Vaší zpáteční adresou na adresu naší společnosti FUTURE MEDICINE s.r.o., Dr. Skaláka 7, Přerov 75002

plasmagel51

Upřímně, koho se tyto problémy netýkají? S létem totiž často přichází tito nechtění vetřelci. Umí potrápit i ty, kteří jsou v jiném ročním období v pohodě.

Pojďme nyní zjistit, jak s těmito nechtěnými vetřelci zatočit. O radu jsme požádali atestovaného a zkušeného lékárníka, který přislíbil konkrétní a osvědčené rady…

AFTY mohou být následek vážnějšího onemocnění (zánět dásní, oslabená imunita) nebo životního stylu (stres, kouření), ale v letních měsících se častěji setkáváme s tvorbou těchto bolavých slizničních vřídků například po konzumaci špatně umytého ovoce nebo vlivem pojídání „ostré“ potravy (například chipsy, suché pečivo aj.), které mohou způsobit mikrotrhlinky ve sliznici dutiny ústní. Úlevu můžete pocítit výplachy slanou vodu nebo obklady ze sáčků heřmánkového čaje, pojídáním probiotických jogurtů či žvýkáním lékořice. Naprostým MUST HAVE jsou regenerační gely, které zklidňují bolest a dané místo účinně regenerují. Vyzkoušejte PLASMAGEL, novinku na českém trhu. Aplikuje se čistou rukou 2-4 x denně tenkou vrstvičku. Chvíli po aplikaci se nedoporučuje jíst a pít.

OPARY jsou virového původu a na rozdíl od aftů, se jedná o přenosné onemocnění. Jděte po stopách špatně umytého nádobí, sklenic nebo nechtěného polibku nakažené osoby. Jakmile se jednou oparem nakazíte virové částečky “zalezou“ do obalů vašich nervových buněk a čekají na vhodnou příležitost.  Tou je například intenzivní slunění, vysoká horečka, rychlé zchlazení a ohřátí organismu nebo stres. Vyzkoušejte HERPENORM kapsle 2x1 cps, které zastaví růst oparu a ke zklidnění puchýřku aplikujte 2-4 x denně ochranný PLASMAGEL, který dané místo zchladí, zmírní bolest a rychle zregeneruje. Alternativou mohou být různé rostlinné výtažky, oleje, tinktury například tee tree, kanabis aj.

AKNÉ se v létě tvoří moc rádo, má na to totiž ideální podmínky. Je to dáno vyšší potivostí a zvýšenou tvorbou mazu v pórech vaší pleti, ale také aplikováním různých opalovacích prostředků či jiné kosmetiky na vaši tvář. Intenzivní slunění to vše ještě umocní a u citlivých jedinců se může vytvořit letní typ tzv. akné „mallorca“. Pleť nevystavujte dále slunění, jemnými čistícími prostředky 2 x denně pokožku umyjte (micelární voda , čistící gel BIODERMA: je totiž šetrná a bez obsahu mýdla a alkoholu).  Aplikujte tenkou vrstvičku ochranného a regeneračního PLASMAGELu. Po zaschnutí lehce vetřít Tanno-Hermal lotio – jemný zinkový pudr. Preventivně nasadit Betakaroten, zinek, opalovací přípravek LADIVAL alerg SPF 30/50 , Bioderma PHOTODERM LEB 30.

NÁŠ TIP: PLASMAGEL vezměte sebou do kabelky, batohu, plážové tašky nebo brašny na kole a mějte ho stále po ruce. Je to praktický pomocník v boji o poškozenou, porušenou a podrážděnou pokožku. Vytváří ochranný film a regeneruje. Výhodně k zakoupení v e-shopu PRO ZDRAVÍ.CZ nebo ve vašich lékárnách.

FUTURE BLESK 2019abDíky šikovnosti českých vědců, lékárníků a lékařů se podařilo vyvinout a vyrobit jednoduše geniální novinku s názvem PLASMAGEL,který obsahuje velmi cenné suroviny. Těmito surovinami jsou výtažky z krve, tzv. krevní proteiny a plazma. Za přísných laboratorních podmínek se vmíchaly do jednoduchého gelového základu a vytvořily tak unikátní přípravek, který je vhodný pro péči o poškozenou, porušenou a podrážděnou pokožku. Díky gelovému základu příjemně chladí, hydratuje a zároveň na pokožce vytváří ochranný film, ideální pro aktivní regeneraci poškozené kůže. Napomáhá také v péči o kůži atopiků, je vhodný pro pokožku namáhanou sluněním, mrazem či na drobné odřeniny nebo zhojené jizvy. PLASMAGEL se tak stává pomocníkem v každodenní péči o narušenou či namáhanou kůži. PLASMAGEL lze také využít v péči o stárnoucí pokožku, kdy se pleť po delším užívání omlazuje, vyhlazují se drobné i hlubší vrásky, eliminují se drobné estetické nedokonalosti pleti, zjemňuje se kožní pigment a pokožka se vypíná a je senzoricky hladší. PLASMAGEL se aplikuje na vyčištěnou pokožku, 2x denně v tenké vrstvě. Vyrobený bez přidaných parabenů a parfemace. Je vhodný pro děti i dospělé. Více o PLASMAGELU na www.futuremedicine.cz